Büyükçekmece Kurye Kiralama Hizmeti
Büyükçekmece Kurye Kiralama Hizmeti

 

Büyükçekmece Kurye gönderileriniz çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyor mu? Kurye kiralayarak maliyetlerinizin çok altına çalışabilirsiniz.Büyükçekmece Kurye Kiralık kurye ile sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur.Büyükçekmece Kurye Aylık, 6 aylık, yıllık kurye kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.Büyükçekmece Kurye kiralamak kapınızın önünde bekleyen ve sizin için çalışan bir kadrolu personel gibidir.Büyükçekmece Kurye İstediğiniz adrese gönderebilir, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

 

Büyükçekmece Kurye Kiralama Hizmeti Kurye gönderileriniz çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyor mu? Kurye kiralayrak maliyetlerinizin çok altına çalışabilirsiniz. Kiralık kurye ile sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur. Büyükçekmece Kurye Kiralama Hizmeti Aylık, 6 aylık, yıllık kurye kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.Büyükçekmece Kurye Kiralama Hizmeti Kurye kiralamak kapınızın önünde bekleyen ve sizin için çalışan bir kadrolu personel gibidir.Büyükçekmece Kurye Kiralama Hizmeti İstediğiniz adrese gönderebilir, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.Büyükçekmece Kurye Kiralama Hizmeti.

KURYE KİRALAMA ŞARTLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR
 

  1. Haftanın 5 günü sabah 09.00 başlayıp akşam 18.00 sona erecek
    2.Günlük 150 km yol 2 köprü 2 otoban geçişi yemek ssk lar Kurye Türk Tarafından karşılanacak.
    3.Hafta sonu 1 kurye 09.00 başlayıp akşam 18.00 sona erecek günlük 150 km yol 2 köprü geçişi yemek ssk lar Kurye Türk Tarafından karşılanacak.
    4. Günlük 150 km dışında her 1 km için 180 kr olarak faturaya ilave edilecek
    Günlük 2 köprü 2 Otoban geçişi aşılırsa +maaşa ilave ilave edilecektir saat 18.00 den sonra yapılan işler mesai ücreti olarak maaşa ilave edilecektir.

 

 

 

Festival

Büyükçekmece'de dünyanın en büyük 3. festivali olarak gösterilen ve 2000 yılından itibaren her yıl 1-7 Temmuz arasında düzenlenen Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nde yurtiçi ve yurtdışından gelen sanatçı ve dansçılar yeteneklerini sergiler ve bu festival her yıl giderek daha da büyümektedir. Festivalin ilk günü Cumhuriyat Meydanı'nda yapılır ve ünlü komedyenlerin espirileri ve ünlü sanatçıların verdiği konserlerle başlar.Festival asıl 2. gün havai fişek eşliğinde başlar ve dünyanın dört bir yanından elliye yakın ülkeden gelen dans grupları ülkelerinin geleneksel danslarını en iyi şekilde göstermeye çalışır. Her yıl 35.000 kişinin katıldığı festivalde Gülben Ergen,Tarkan,Sezen Aksu,Sıla,Demet Akalın,Feridun Düzağaç,Emre Aydın,Ebru Gündeş,Fatih Erkoç,Volkan Konak gibi birçok ünlü sanatçı konser vermiştir. Festivalin kapanışı da havai fişek gösterisi ile olur.

Kardeş şehirler

Büyükekmece'nin kardeş şehirleri şunlardır: [11]

Resim galerisi

 

 

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.