Büyükçekmece Gece Kurye Hizmeti
Büyükçekmece Gece Kurye Hizmeti

Büyükçekmece Gece kurye hizmetimiz akşam 18:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir.Büyükçekmece kurye Saat 18:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 5 katıdır.Büyükçekmece kurye 21:30 dan sonra verilecek siparişin bilgilerine göre fiyat operasyon tarafından belirlenir.Büyükçekmece Gece Kurye Hizmeti

Büyükçekmece Gece Kurye Hizmeti Akşam 18:00 dan sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Büyükçekmece Gece Kurye Hizmeti . Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Büyükçekmece Gece Kurye Hizmeti  Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için aşağıdaki kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Büyükçekmece Gece Kurye Hizmeti Gece kurye hizmetimiz akşam 18:00 den başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Büyükçekmece Gece Kurye Hizmeti Saat 18:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 5 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Büyükçekmece Gece Kurye Hizmeti Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir. Büyükçekmece Gece Kurye Hizmeti.

 

 

 

Ulaşım

Büyükçekmece ilçesinden TEM ve D-100 karayolları geçmektedir. İETT ve Özel Halk Otobüsleri'nin ve İDO'ya bağlı deniz otobüslerinin düzenli seferleri vardır.

Not: İETT Otobüs Numaraları: 76TM- Tepecik KİPTAŞ-MİMAROBA-TÜYAP METROBÜS, HT48 Hünkartepe-M.OBA-AVCILAR METROBÜS 76C - Bakırköy ve E-60 Mimarsinan/Büyükçekmece-Mecidiyeköy , 448 Mimarsinan - Yenibosna Metro , 303 Silivri-Yenibosna Metro

Kültür

Büyükçekmece'de bulunan tarihi eserlerden bazıları şunlardır:

  1. Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü
  2. Kurşunlu Han
  3. Sokullu Mehmet Paşa Camii
  4. Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi
  5. İmaret Cami
  6. Zeynep Dudu çeşmesi
  7. Fatih Sultan Mehmet çeşmesi
  8. Süleyman ağa çeşmesi
  9. Enver Paşa Köşkü
  10. Sultan Hamid çeşmesi ve havuzu

 

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.