Büyükçekmece Moto Kurye
Büyükçekmece Moto Kurye

Büyükçekmece kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.Büyükçekmece kurye Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder.Büyükçekmece kurye Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

Büyükçekmece Moto Kurye Bu tür gönderiler www.smartkurye.com.tr adresinden veya 0212 270 20 40  nolu telefondan bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.Büyükçekmece Moto Kurye Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder.Büyükçekmece Moto Kurye Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.Büyükçekmece Moto Kurye

 

 

Büyükçekmece, İstanbul'un batısında bulunan bir ilçesidir. Doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle güneyde Marmara Deniziyle çevrilmiştir. Yüzölçümü 196 km²'dir. 1987'ye kadar Çatalca'ya bağlı bucak merkeziyken ilçe olmuş ve 2009'daki idari yapılanma değişikliklerine kadar Avcılar ve Küçükçekmece ilçelerine komşu olmuştur. Bu yılda yapılan değişikliklerde Gürpınar, Beylikdüzü (eskiden Kavaklı) ve Yakuplu beldeleri Beylikdüzü; Esenyurt ve Kıraç beldeleri Esenyurt; Bahçeşehir beldesi de Başakşehir ilçelerine bağlanınca ilçenin alanı büyük ölçüde küçülmüş, yalnız lağvedilen Çatalca'nın Muratbey ve Silivri'nin Celaliye-Kamiloba beldelerinin katılımıyla batı yönünde ilçe genişlemiştir. Ayrıca lağvedilen Tepecik, Mimarsinan ve Kumburgaz beldelerinin mahalleleri de Büyükçekmece Belediyesi sınırlarına katılmıştır.

Büyükçekmece'de Türkiye'nin 1., Avrupa'nın 3. en yüksek TV kulesi, Türkiye'nin en büyük sergi alanı TÜYAP bulunmakta ve Büyükçekmece yazlık kent olduğu için uzun bir sahili, alışveriş merkezi, çarşısı, tarihi eserleri, 5 yıldızlı hotelleri, tiyatrosu, spor salonları, parkları ve su parkı vardır.

Büyükçekmece'de bulunan tarihi eserlerden bazıları şunlardır:

 1. Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü
 2. Kurşunlu Han
 3. Sokullu Mehmet Paşa Camii
 4. Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi
 5. İmaret Cami
 6. Zeynep Dudu çeşmesi
 7. Fatih Sultan Mehmet çeşmesi
 8. Süleyman ağa çeşmesi
 9. Enver Paşa Köşkü
 10. Sultan Hamid çeşmesi ve havuzu

 

 

 

 

 

 1. Büyükçekmece Belediyesi

  www.bcekmece.bel.tr/
  Kurumsal yapısı, hizmetler, etkinlikler ve ilçe hakkında bilgiler yer alıyor.

  Imar Durumu Sorgulama

  Imar Sorgulama ... uygulamaya esas olmayıp, ancak resmi imar ...

  Büyükçekmece

  Büyükçekmece. Paylaş ... BuyukCekmeceBelediyesiBü ...

  Kent Rehberi

  Mahalle. Mahalle Seçiniz, AHMEDİYE MAH. ALKENT ...

  Şikayet ve Öneri

  ... verilen başvuru numarası ile şikayet, öneri ve görüşlerinizin ...

  E-Belediye

  Yeni Üyelik Talebi · Sicil Bilgileri · Üyelik Bilgileri. Online Vezne ...

  İletişim Bilgileri

  İletişim Bilgileri. Paylaş. A+ a-. Sayfa İçeriği ... İletişim Merkezi ...

 2. Büyükçekmece - Vikipedi

  tr.wikipedia.org/wiki/Büyükçekmece
  Büyükçekmece, İstanbul'un batısında bulunan bir ilçesidir. Doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle ...

  • BÜYÜKÇEKMECE ile ilgili görsel sonucu
  • BÜYÜKÇEKMECE ile ilgili görsel sonucu
  • BÜYÜKÇEKMECE ile ilgili görsel sonucu
  • BÜYÜKÇEKMECE ile ilgili görsel sonucu
  BÜYÜKÇEKMECE için diğer resimler


 3. Haberlerde
  BÜYÜKÇEKMECE hakkındaki diğer haberler

 4. Büyükçekmece BLD (@BuyukcekmeceBld) | Twitter

  https://twitter.com/buyukcekmecebld
  Büyükçekmece Belediyesi'nin Resmi Twitter Hesabıdır. Joined May 2012 ... Büyükçekmece BLD @BuyukcekmeceBld · 52m 52 minutes ago. Halkın yoğun ...


 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.